Jsme parta nadšenců

Kdo jsme

Tým profesionálů tvořící e‑shopy na vlastní platformě, kterou nám můžeš pomoci rozvíjet a vylepšovat. V oblasti e-commerce máme bohaté zkušenosti, které neustále doplňujeme a obohacujeme a o vše se s Tebou rádi podělíme. Navíc budeš mít možnost vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti.

 
Jsme parta nadšenců

Co děláme

Tvoříme opravdu úspěšné e-shopy. Online svět nás baví! Klienty si vybíráme a tvoříme dlouhodobá partnerství. Předat jim hotový e-shop a ukončit spolupráci – to není náš styl. Naopak! O e-shop pečujeme, sledujeme trendy a novinky, ty pak s klienty konzultujeme a do e-shopu zapracováváme.

 
Jsme parta nadšenců

Jak to děláme

No přece s nadšením! Online svět je živý organismus, který žije, roste, vyvíjí se. Milujeme nové technologie a každá novinka je pro nás inspirativní výzva. Baví nás vymýšlet efektivní řešení a naši klienti to umí ocenit. Není lepší pocit, než když je tvá práce vidět a přináší klientům užitek.
Využíváme k tomu agilní metodiku vývoje.

 
 • Již 11 let tvoříme úspěšné e-shopy
 • Našimi košíky proteklo přes 2,1 miliardy Kč
 • Naše projekty měsíčně vidí přes 2,5 miliónů lidí
 • Spolupracujeme s předními e-commerce odborníky
 • Pro všechny případy jsou naše projekty pojištěny do výše 5 mil Kč

Koho hledáme

 • Pokročilého medior PHP vývojáře, který by s námi vyvíjel nejen náš systém Optimus. Kolegu, který cítí, že od své práce chce více. Stabilitu, žádný korporát, firemní kulturu, která dbá na potřeby každého člena týmu.
 • Pohodáře a webového vývojáře, který má praktické zkušenosti s PHP 7+, zná OOP, MySQL, jQuery, ajax, HTML5, Twitter Bootstrap, Zurb Foundation a CSS.
 • Prostě nadšence, který se zajímá o obor, má chuť se vzdělávat, rozvíjet a tvořit úspěšné e-shopy.
 

Co nabízíme

 • Odměna od 35.000 Kč do 60.000 Kč
 • HPP nebo spolupráci s OSVČ dle dohody,
 • firemní notebook,
 • flexibilní pracovní dobu a homeoffice dle dohody,
 • stravenkový paušál ve mzdě,
 • multisport kartu,
 • práci ve zkušeném týmu, který Ti bude vždy krýt záda,
 • dotkneš se zajímavých technologií a přístupů,
 • pravidelné teambuildingy a firemní chaty,
 • možnost účastnit se oborových konferencí, školení či námi pořádaných IM srazů,
 • získáš možnost rozvoje, nové zkušenosti a poznáš zajímavé lidi z oboru.
 

S čím pracujeme

 • Pracujeme s PHP, SCSS, Latte, Dibi, MariaDB, Symfony, Vue.js, ElasticSearch, GitHub.
 • Pracujeme v PhpStorm, Navicat, Windows, Linux, macOS.
 • Naši práci řídí interní systém, který propojuje agilní metodikou a potřeby vývojářů, manažerů a našich klientů. Stará se o rozdělování úkolů, hlídá naši práci a klientům poskytuje přehled o požadavcích.
 • Rádi nasloucháme a nové nápady zapracováváme do našeho řešení.
 

Kde pracujeme

Najdete nás v Ostravě Porubě vedle areálu Kofoly a Koupelen Ptáček. Přesná adresa je Nad Porubkou 2353, 708 00 Ostrava-Poruba. Naše prostory se nachází v druhém patře budovy, kterou sdílíme s European Institut of Business Studies, s.r.o.

Před budovou máme dostatek parkovacích míst a nejbližší autobusová zastávka je Bytostav.

V létě potěší klimatizace. Máme také plně vybavenou kuchyňku a ledničku s mrazákem plným nanuků. Po celý rok kávovar s vynikající kávou či pořád plná kantýna. Na schůzky máme jednu menší a druhou větší zasedací místnost.

Každý den jezdíme společně na obědy, do některé z blízkých restaurací. V docházkové vzdálenosti pak pro nákup svačin poslouží prodejna Lidl. Přímo před budovou máme i benzínku i samoobslužné myčky aut.

Stále nejsi přesvědčený,
že chceš patřit mezi nás?
Nevadí. Čti dál.

Takový normální den v 3IT

Ráno v 3IT
Ráno

Pracovní doba je pružná. Když nemůžeš dospat, přijdeš na 6, když jsi v noci dlouho koukal na oblíbený seriál, přijdeš na 9. A když chceš pracovat v klidu z domu, vezmeš si homeoffice. Nic není problém, vše je na domluvě. Taky můžeš mít 2x měsíčně tzv. refaktor day, kdy si v pracovní době programuješ cokoliv, co ti pomůže ulehčit práci v budoucnu.

Ráno v 3IT
Oběd

Na obědy chodíme společně nebo si můžeš ohřát jídlo v kuchyňce. V první pátek v měsíci máme tradici – pizza day. To si objednáme pizzu až pod nos do kanceláře.

Ráno v 3IT
Odpoledne

Pokračujeme v naší práci. Dáme si skvělé kafe z našeho kávovaru. Společně chodíme také každý čtvrtek na badminton. A v rámci teambuildingových odpolední na bowling, deskovky, laser game nebo na výšlap na hory. S námi se nudit nebudeš.

A tohle jsme my, Tví budoucí kolegové

Šéfové

Michalis Katapodis
3IT je splnění mého snu, vybudovat firmu se super lidmi, která dělá smysluplné věci, přináší hodnotu klientům a pomáhá tak zlepšovat český internet.
Michalis
Jednatel, který se stará o business a marketingovou stránku firmy, občas přednáší, sem tam něco napíše (viz níže). Je to nadšenec milující nové technologie, konference, cestování a auta.
Petr Fussek
Znamená pro mě druhý domov a rodinu, kde jsem rád.
Petr
Druhý jednatel, finanční ředitel a Evernote naší firmy, je to mozek všech našich projektů. Aktivní hráč badmintonu, milovník saun a hrdý otec dvou dcer.

Vývoj

Honza
Pracovat tak, že bych se jen těšil na konec směny, bych nezvládl. 3IT mi dává možnost čelit výzvám, učit se moderním věcem a projevit svůj názor.
Honza
Náš nejzkušenější programátor, který je u nás od úplného začátku. Neexistuje věc, kterou by neznal či neuměl. Opravdu.
Jenda
Ve firmě jsem prostě rád. Vyhovuje mi parta, pravidelný čtvrteční badminton i náplň mé práce, ve které můžu vymýšlet nové funkce našich e-shopů.
Jenda
Programátor a sportovec tělem i duší. Jeho zálibou jsou ostrá jídla, vaření vlastního piva, nohejbal a jeho malá dcerka.
Luboš
Jít po škole do 3IT bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem zatím udělal. Ve firmě nejsme totiž jen kolegové, ale časem se z nás stali i přátelé.
Luboš
Vývojář, který k nám přišel hned po střední škole. Učenlivý nadšenec rockové muziky, rybaření a pravidelných návštěv fitka.
Kryštof
Na téhle firmě se mi líbí, že jsou féroví a upřímní ke svým zaměstnancům i klientům a mohu se zlepšovat v tom, co mě baví, navíc v super kolektivu, ve kterém táhneme za jeden provaz.
Kryštof
Spolužák od Luboše. Rozhodl se k nám přejít z O2 a učit se PHP úplně od začátku. Kryštof na sobě tvrdě maká. Rád hraje na saxofon, miluje své auto a moderní technologie.
Tomáš
V 3IT jsem zatím pár týdnů. Rozkoukávam se a teším se co mi to přinese.
Tomáš
Vývojář z Horní Suché, který u nás od prosince pracuje. Ve svém volném čase se stará o svůj domeček a rodinu.
Aleš
Práci v 3IT jsem se si vybral, protože se mi líbí přátelská atmosféra v menším kolektivu, kde je prostor pro vlastní nápady a inovace.
Aleš
Frontend developer, který si k nám sám našel cestu. Doma má 4 děti, rád se podívá na dobrý film nebo seriál a ve volném čase jezdí na koloběžce.
Ty
Nový kolega
A ty, náš nejnovější člene týmu. Místo Ti už držíme!

Naši manažeři

Marťa
S 3IT jsme se našli v pravou chvíli. Jsem ráda za různorodou práci, kterou má pozice obnáší. Nehrozí tak nuda ani stereotyp a navíc se můžu mnoha věcem od těchto profíků přiučit.
Marťa
Office manažerka, která se stará o nás i a naše klienty. Miluje Chorvatsko, zdravý životní styl, hory a sport.
Nikola
Moc si vážím toho, že mi v 3IT umožňují pracovat na sobě, navštěvovat konference a vzdělávat se. Dávají mi důvěru pro vlastní tvorbu a možnost ukázat, co ve mně je.
Nikol
Projektová manažerka starající se o spokojenost významných klientů a jejich marketingové úspěchy.
Klaudie
Jsem přímo v centru dění. Mým firemním posláním je hledání společného cíle - našeho i klientů, jehož výsledkem je úspěšný e-shop.
Klaudie
Projektová manažerka, momentálně na mateřské dovolené, kde veškerý čas věnuje svému synovi.
Ty
Nový kolega
A ty, náš nejnovější člene týmu. Místo Ti už držíme!

Externisté a spolupracovníci

A k tomu poznáš ještě spoustu dalších externistů a spolupracovníků zvučných jmen, pověstí a pracovních zkušeností.

Jak fungujeme

Přesvědčili jsme Tě, co? Tak nám tady zanech zprávu, a my se Ti ozveme.
Dáme kafe, osobně se poznáme, a zjistíme, jestli si sedíme.

Články z blogu

Jestli tě zajímá, kdo jsme a jak pracujeme, tady jsou odkazy na naše poslední články z blogu:

Pojď a zkus to! Pohovor není závazný, nemáš se čeho bát.

 
* Povinné položky, bez nich to prostě neodešleš.

Nebo se ozvi přímo Michalisovi

A tohle jsme my, tým 3IT
Potkat se můžeme na Onlajnovu.
onlajnov.cz